Методична робота

У 2018-2019 навчальному році педагогічний колектив працюватиме над обласним науково-методичним проектом

«Освітні стратегії соціальної особистості громадянського суспільства»

( ІУ етап ( коригуючий )

Науково-методична проблема Криничанської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

«Створення гуманістичного освітнього середовища навчального закладу як чинник успішної соціалізації учнів».

Пріоритетні цілі і завдання, що забезпечують права та освіту

на 2018-2019 навчальний рік.

• Впровадження педагогічних стратегій соціалізації особистості у процесі викладання конкретних дисциплін та позакласній роботі навчального закладу.
  • Використання інноваційних технологій навчання з метою стиму-лювання самоосвіти, самовдосконалення та посилення соціальної    компетентності  учнів.
  • Підвищення  рівня психолого-педагогічної культури учасників освітнього процесу, забезпечення психолого-педагогічного супроводу соціалізації учнів різного віку.
  • Зміцнення фізичного, психічного та психологічного здоров’я мо-лоді,  запровадження  здоров’язберігаючих  технологій освітнього про-цесу.
  • Продовжувати  виховувати учнів на традиціях і звичаях укра-їнського народу, вивченні його історичної та культурної спадщини, формувати в учнів високу патріотичну свідомість, готувати до  виконання громадських і конституційних обов’язків.
  • Виховувати  особистість, усебічно розвинену, здатну до критичного мислення ; патріота з активною позицією, який діє згідно з морально-етичними принципами і здатний приймати відповідальні  рішення, поважати  гідність і права людини; інноватора, здатного змінювати навколишній світ .