10 груд. 2013

Міжнародний день прав людини

Протягом XX століття сталося ряд подій, які надовго, а можливо – і назавжди залишаться в пам’яті людства, в його історії. Однією з таких подій було прийняття 10 грудня 1948 р. в Парижі Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Дата прийняття Загальної декларації щорічно відзначається у всьому світі, як Міжнародний день прав людини.
6 груд. 2013

День Збройних сил України

Виховний захід присвячений Дню збройних сил України!
5 груд. 2013

Діти проти СНІДу

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, на базі нашої школи пройшов районний огляд агітбригад "Діти проти СНІДу"!
3 груд. 2013

3 грудня — Міжнародний день інвалідів

3 грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. На сьогодні для України проблема захисту інвалідів набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави.
11 жовт. 2013

Козацькому роду нема переводу!

Наша школа взяла участь у параді вишиванок та у районному етапі, Всеукраїнського конкурсу "Джура"!
4 жовт. 2013

День працівників освіти!!!

Жовтень щедрий на барви осінні. День учителя – свято ж яке! Освітянській великій родині Дітвора шле вітання палке.
26 вер. 2013

Свято осені!!!

Гей, на ярмарок хутчіше, І не пішки, а бігом! Тож збирайтесь веселіше Всі на ярмарок — гуртом!
20 вер. 2013

День Партизанської слави!

22 вересня — День Партизанської слави. Ця дата збігається з початком героїчної підпільно-партизанської боротьби з нацизьськими загарбниками.
12 вер. 2013

365 років Пилявецької битви

А з метою більш глибокого ознайомлення з історичним минулим України, в нашій школі 12 вересня відбувся єдиний урок присвячений 365 річниці Пилявецької битви.
1 вер. 2013

День Знань!!!

Криничанська середня загальноосвітня школа№1 зустріла та прийняла до країни Знань своїх нових мешканців - першокласників!