Вступ до школи

Критерії вибору школи у кожного з батьків свої. Для одних важливо розташування, для інших - гучна «ім'я» школи, для третіх - викладацький склад.

Останнім часом пріоритети тат і мам у виборі шкіл кілька змінилися. Раніше на першому місці стояло якість одержуваних дитиною знань, а тепер акценти змістилися в бік розвитку особистості малюка.

Часто тата й мами не знають, в яку саме школу віддати дитину.

Тому при виборі школи для своєї дитини дуже важливо провести невелике розслідування.

По-перше, розпитати знайомих, друзів, родичів, сусідів, співробітників.

По-друге, не полінуватися і відвідати школу, поспілкуватися з учителями, завучем, директором.

По-третє, дізнатися, в які вищі навчальні заклади згодом надходять випускники цієї школи. Можна уточнити, як часто учні перемагають в олімпіадах, і за якими саме предметів (щоб зрозуміти, в якій сфері сильний викладацький склад).

Роз’яснення щодо нового порядку зарахування дітей до школи: Посилання