Знай свої права, дитино !

Під такою темою відбулося засідання членів шкільного європейського клубу «Серце без кордонів» КЗ «Криничанська СЗШ І-ІІІ ступенів №1» до Всесвітнього Дня дитини та до Дня прав людини.

Права людини починаються з прав дитини. Члени шкільного Євроклубу підготували повідомлення про основні міжнародні  документи щодо прав дітей. Жваво обговорювалися Принципи Декларації прав дитини, з Всесвітньої декларації про забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей, Законів України «Про охорону дитинства», «Про попередження насильства в сім'ї».

Цікава інформація  про життя та права дітей в Україні, в країнах Європейського Союзу  та в різних країнах світу  була виступах членів ЄК учнів 10-А класу : Качан Ілони, Маляр Поліни, Саверської Марії, Бережного Антона та Костюк Тетяни учениці 11 класу.

Всім зрозуміло, що діти, люди різних національностей, різних можливостей, різних віросповідань і різного кольору повинні мати рівні права «Бо ми – природи диво, ще й яке!»